FRR-310_ optický přijímač zpětného kanálu, napájení +12V

Značka: IKUSI Angel Iglesias S.A.
Obj. kód: 4907
Záruka: 24 měsíců

Hodnocení produktu zákazníky:

  •  
0%

Popis produktu

FRR-310 je optický přijímač zpětného kanálu s optickým oknem -6 až +1 dBm pracující na vstupu s vlnovou délkou 1290-1600 nm a RF výstupem v pásmu 5-300 MHz. Při použití přijímače FRD je maximální vzdálenost single mod optického kabelu limitována optickou ztrátou 6 dB. Používá se v aplikacích se zpětným směrem v HFC sítích pro distribuci dat pro jednotlivé uživatele (internet, VOD, IPTV, VoIP). FRR-310 patří do stanice ClassA a vyžaduje použití napájecího zdroje CFP-500, CFP-507 nebo CFP-700, montáž se provádí na základnu BAS nebo SMR.

Více o optických přenosech TV/SAT signálu zde.
Celkový přehled všech komponentů hlavní stanice IKUSI ClassA.

 

Technické parametry

optické okno: -6 ... +1 dBm
RF výstup: 5-300 MHz
------------------------------------------ optická sekce ----------------: -----------------
optická vlnová délka: 1290 - 1600 nm
tlumení odrazu na optickém výstupu: > 50 dB
konektor optického výstupu: SC/APC 8°
----------------------------------------------RF sekce ------------------: ------------------
výstupní úroveň: 75 dBµV
rozsah atenuátoru výstupu: 0-15 dB
impedance výstupu: 75 Ohm
zvlnění v pásmu: ± 0,5 dB
tlumení odrazu na výstupu: >15 dB
testovací výstup: - 20 dB
------------------------------------------ OBECNÉ ---------------------: -----------------
napájení: + 12 V (ze zdroje CFP)
spotřeba: 85 mA
rozměr: 235 x 195 x 30 mm
hmotnost: 1 kg


Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

TV antény, satelity, zabezpečení, IT služby.

Mladá Boleslav, Praha, Liberec, Jablonec n.N, Hradec Králové, Pardubice, Mělník a okolí.

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací