FTD-420_ optický vysílač TV/ SAT-IF

Značka: IKUSI Angel Iglesias S.A.
Obj. kód: 4915
Záruka: 24 měsíců

Hodnocení produktu zákazníky:

  •  
0%

Popis produktu

FTD-420 je TV/SAT-IF optický vysílač s optickým výkonem 4 mW pracující s vlnovou délkou 1310 nm. Vysílač umožňuje distribuci pozemních a satelitních IF signálů (analogových i digitálních) pomocí single mód optického kabelu až na vzdálenost do 20 km (při zapojení point to point). Ideální pro instalace větších rozvodů jako jsou velké STA, rezidenční čtvrti nebo hotelové komplexy. Je kompatibilní pro PAL, SECAM, NTSC, FM, DVB-S, DVB-T, DVB-C. Vysílač má dva vstupy ( TV a SAT-IF) s vysokým ziskem. OMI (Optical Modulation Index) lze nastavit nezávisle pro oba vstupy. FTD-420 patří do stanice ClassA a vyžaduje použití napájecího zdroje CFP-500, CFP-507 nebo CFP-700, montáž se provádí na základnu BAS nebo SMR.

Více o optických přenosech TV/SAT signálu zde.
Celkový přehled všech komponentů hlavní stanice IKUSI ClassA. 

Technické parametry

optický výstupní výkon: 4 mW (6 dBm)
TV vstup: 45-862 MHz
IF vstup: 950-2150 MHz
------------------------------------------ optická sekce ----------------: -----------------
vlnová délka: 1310 ±20 nm
RIN (Relative Intensity Noise) laseru: < -150 dB/Hz
tlumení odrazu na optickém výstupu: > 50 dB
konektor optického výstupu: SC/APC 8°
----------------------------------------------RF sekce ------------------: ------------------
úroveň TV vstupu (pro OMI 4%): 72 ... 87 dBµV
úroveň IF vstupu (pro OMI 1,6%): 72 ... 87 dBµV
zvlnění v pásmu: ± 0,75 dB (TV), ± 1 dB (IF)
TV-OMI nastavení (nastavení TV úrovně na laseru): -15 ... 0 dB
IF-OMI nastavení (nastavení IF úrovně na laseru): -15 ... 0 dB
impedance RF vstupů: 75 Ohm
tlumení odrazu na RF vstupech: >12 dB (TV), >10 dB (IF)
------------------------------------------ OBECNÉ ---------------------: -----------------
napájení: + 12V DC (ze zdroje CFP)
spotřeba: 650 mA
pracovní teplota: 0... +45°C
rozměr: 235 x 195 x 30 mm
hmotnost: 1 kg


Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

TV antény, satelity, zabezpečení, IT služby.

Mladá Boleslav, Praha, Liberec, Jablonec n.N, Hradec Králové, Pardubice, Mělník a okolí.

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací